Lisbon stal wys. 30cm. LED 7W 4000K IP54 Lampa ogrodowa stojąca
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa ogrodowa stojąca Lisbon stal wys. 30cm. LED 7W 4000K IP54
Nowoczesna, zewnętrzna lampa podłogowa Lisbon dostępna w sklepie internetowym z oświetleniem lampynox.pl, wykonana jest ze stali nierdzewnej i uzupełniona przezroczystym, plastikowym kloszem. Dzięki prostemu wzornictwu, ten model będzie wspaniałym dodatkiem do Twojego nowoczesnego ogrodu. Lampa Lisbon zawiera wbudowane źródło światła LED o mocy 7W, strumieniu świetlnym 560 lumenów i żywotności 25 000 godzin. Żarówka ma temperaturę barwową 4000K co daje naturalne białe światło. Wymiary tej zewnętrznej lampy z płaską podstawą to: średnica 75mm, wysokość 300mm, średnica podstawy 100mm. Posiada stopień ochrony IP54, który zapewnia ochronę przed kurzem i strumieniami wody ze wszystkich kierunków. Na zewnętrzną lampę podłogową Lisbon udzielamy 5-letniej gwarancji.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 100 |
| Wysokość (mm): | 300 |
| Średnica klosza (mm): | 75 |
| Kolor korpusu: | Stalowy | Inox |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Stal STAINLESS |
| Materiał klosza: | Akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 7 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 560 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
