Lisbon stal LED 7W 4000K IP54 Kinkiet zewnętrzny prosty
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny prosty Lisbon stal LED 7W 4000K IP54
Nowoczesna, zewnętrzna lampa ścienna Lisbon dostępna w sklepie internetowym z oświetleniem lampynox.pl, jest wykonana ze stali nierdzewnej i uzupełniona przezroczystym plastikowym kloszem. Tę lampę, z okrągłą ozdobną podstawą, można zamontować na tarasie lub w dowolnym miejscu na zewnętrznej ścianie domu, gdzie potrzebne jest oświetlenie do bezpiecznego poruszania się. Lampa Lisbon zawiera wbudowane źródło światła LED o mocy 7W, strumieniu świetlnym 560 lumenów i żywotności 25 000 godzin. Żarówka ma temperaturę barwową 4000K co daje naturalne białe światło. Wymiary cylindrycznej lampy zewnętrznej są następujące: zarówno jej wysokość jak i odległość od ściany to 145mm, średnica podstawy to 85mm. Posiada stopień ochrony IP54, który zapewnia ochronę przed kurzem i strumieniami wody ze wszystkich kierunków. Na lampę zewnętrzną Lisbon udzielamy 5-letniej gwarancji.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 85 |
| Odległość od ściany (mm): | 145 |
| Wysokość (mm): | 145 |
| Średnica klosza (mm): | 75 |
| Kolor korpusu: | Stalowy | Inox |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Stal STAINLESS |
| Materiał klosza: | Akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 7 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 560 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
