LED DIM ściemnialna Duopak 3W G9 3000K Trio 929-2300
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
LED DIM ściemnialna Duopak 3W G9 3000K
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 17 |
| Wysokość (mm): | 50 |
| Kolor: | Przeźroczysty |
| Materiał wykonania bańki: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Źródło światła: | LED |
| Moc źródła: | 3 W |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 300 |
| Ściemnialne (DIM.): | TAK |
| Kąt świecenia: | 360° |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra > 80 |
| Czas nagrzania do 60% lm: | 0,5 s |
| Wykonanie: | Żarówka ściemnialna - regulacja płynna za pomocą zewnętrznego regulatora światła |
| Wykonanie: | Zestaw zawiera 2x żarówka |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Gwarancja: | 2 Lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
