Mushroom antracyt LED 15W 4000K IP44 Kinkiet zewnętrzny
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny Mushroom antracyt LED 15W 4000K IP44
Udowadniając, że oświetlenie zewnętrzne nie musi być tylko funkcjonalne, zabawna i stylowa lampa ścienna Mushroom wykonana z aluminium i wykończona w modnym antracytowym kolorze z opalowymi białymi wstawkami z PC, które doskonale rozpraszają światło LED. Ta lampa ścienna doskonale nadaje się do oświetlania ganków, a także miejsc do siedzenia na zewnątrz lub ciemniejszych obszarów, takich jak boczne drzwi lub bramy garażowe, które są oddalone od głównego światła domu. Diody LED zużywają do 75% mniej energii i działają do 20 razy dłużej niż tradycyjne żarówki. Ten przedmiot ma stopień ochrony IP44 i jest w pełni odporny na zachlapanie, aby chronić przed żywiołami.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 170 |
| Odległość od ściany (mm): | 285 |
| Wysokość (mm): | 300 |
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 15 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 514 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
