KANSAS antracyt LED 10W 3000K IP54 Kinkiet zewnętrzny uchylny (od ręki 1 szt. Wysyłka 24h)
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny uchylny KANSAS antracyt LED 10W 3000K IP54
Prosty design lampy ściennej KANSAS skupia się całkowicie na funkcjonalności. Uchylny klosz pozwala dostosować wiązkę światła do własnych potrzeb, tworząc idealne oświetlenie do ogrodów, tarasów lub stref wejściowych. Dzięki stopniowi ochrony IP54 oprawa jest również chroniona przed osadzaniem się kurzu wewnątrz i rozpryskami wody ze wszystkich stron. Purystyczna konstrukcja wykonana z odlewanego ciśnieniowo aluminium i antracytowa kolorystyka stanowią nowoczesne akcenty w przestrzeni zewnętrznej. W oprawie zastosowano również nowoczesną technologie LED, która charakteryzuje się wysoką jakością światła i energooszczędnością.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 200 |
| Odległość od ściany (mm): | 150 |
| Wysokość (mm): | 100 |
| Długość klosza (mm): | 160 |
| Szerokość klosza (mm): | 110 |
| Wysokość klosza (mm): | 30 |
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Kolor klosza: | Antracyt | Biały |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Aluminium | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 10 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 1000 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Trwałość znamionowa: | 30 000 h |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Kinkiet uchylny: Regulowany kierunek świecenia |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
