ARROW LED 2W z czujnikiem ruchu IP44 5000K Naświetlacz z baterią solarną
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Naświetlacz z baterią solarną ARROW LED 2W z czujnikiem ruchu IP44 5000K
Bardzo kompaktowy kinkiet słoneczny z czujnikiem ruchu. Mały rozmiar i niewielka waga zapewniają łatwy montaż na najmniejszych powierzchniach. Naświetlacz wykonany z pochyłym panelem słonecznym dla lepszego wychwytywania światła słonecznego.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 176 |
| Odległość od ściany (mm): | 74 |
| Wysokość (mm): | 109 |
| Kolor korpusu: | Szary |
| Kolor klosza: | Transparentny |
| Materiał korpusu: | Tworzywo syntetyczne |
| Materiał klosza: | Szkło |
| Zasilanie: | Bateria solarna |
| Moc źródła światła: | 2 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 5000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 180 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 81 ° |
| Dane czujnika ruchu: | Zasięg 12 m | Kąt 120° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Bateria solarna - 1200 mAh 3,7V Li-ion |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
