Hongkong czarny LED 9W 4000K IP65 Kinkiet zewnętrzny ( 2 szt. dostępne od ręki. Wysyłka 24 h. )
Cena regularna:
180,87 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny Hongkong czarny LED 9W 4000K IP65
Nowoczesna oprawa ścienna Hongkong do zastosowania na zewnątrz dzięki prostym i gładkim kształtom jest idealnym wyborem zarówno na taras, jak i na fasadę budynku. Może zostać umieszczona w pobliżu schodów prowadzących na taras lub obok drzwi wejściowych, ale może też skutecznie oświetlić ścieżkę znajdującą się wokół domu. Alumioniowa, czarna oprawa o zakrzywionym kształcie jest uzupełniona białym kloszem z tworzywa sztucznego. Oprawa zewnętrzna Hongkong posiada wbudowane źródło światła LED klasy energetycznej F o mocy 9 W, strumieniu świetlnym z kloszem - 660 lumenów, bez klosza - 1100 lumenów i temperaturze barwowej 4000 K. Trwałość źródła światła świecącego naturalnym białym światłem jest wyjątkowo wysoka: 30.000 godzin! Wymiary oprawy są następujące: szerokość 100 mm, wysokość 200 mm, odległość od ściany 100 mm. Oprawa zewnętrzna Hongkong posiada stopień ochrony IP65, czyli jest całkowicie szczelna i zabezpieczona przed przedmiotami stałymi i zanieczyszczeniami, a także jest chroniona przed strumieniami wody pod niskim ciśnieniem.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 100 |
| Odległość od ściany (mm): | 100 |
| Wysokość (mm): | 200 |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 9 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 660 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Żywotność diod LED : 30 000 h |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 65 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
