Hongkong czarny wys. 80cm. LED 9W 4000K IP65 Ogrodowa lampa stojąca
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Ogrodowa lampa stojąca Hongkong czarny wys. 80cm. LED 9W 4000K IP65
Nowoczesna oprawa stojąca Hongkong do zastosowania na zewnątrz dzięki prostym i gładkim kształtom może stać się idealnym uzupełnieniem ogrodu. Oprawę można zainstalować obok ścieżki ogrodowej lub wykorzystać do akcentowego oświetlenia niektórych obszarów ogrodu. Alumioniowa, czarna oprawa o zakrzywionym górnym kształcie jest uzupełniona białym kloszem z tworzywa sztucznego oraz kwadratowym słupem zakończonym płaską podstawą. Oprawa zewnętrzna Hongkong posiada wbudowane źródło światła LED klasy energetycznej G o mocy 9 W, strumieniu świetlnym z kloszem - 580 lumenów, bez klosza - 1100 lumenów i temperaturze barwowej 4000 K. Trwałość źródła światła świecącego naturalnym białym światłem jest wyjątkowo wysoka: 30.000 godzin! Wymiary oprawy ogrodowej są następujące: szerokość 100 mm, wysokość 800 mm, głębokość montażu 150 mm. Zewnętrzna oprawa stojąca Hongkong posiada stopień ochrony IP65, czyli jest całkowicie szczelna i zabezpieczona przed przedmiotami stałymi i zanieczyszczeniami, a także jest chroniona przed strumieniami wody pod niskim ciśnieniem.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 150 |
| Szerokość (mm): | 100 |
| Wysokość (mm): | 800 |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 9 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 580 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Żywotność diod LED : 30 000 h |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
