FLAME biały LED 4W 2200K IP44 Kinkiet zewnętrzny
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny FLAME biały LED 4W 2200K IP44
Zewnętrzna lampa ścienna Flame w kolorze antracytowym oświetla ściany zewnętrzne. Przyczynia się to do lepszej orientacji w ciemności i zapewnia większe bezpieczeństwo. Lampa o barwie światła 2200 K jest szczególnie przyjazna owadom, ponieważ ta wartość jest poza zasięgiem widzialnym dla owadów, więc dodatkowe źródło światła nie przyciąga ich. Aktywnie chroni owady, nie zaniedbując korzyści dla ludzi. Ciepłe, złote światło tworzy przyjemną atmosferę w całym domu. Jest również wytrzymały, a dzięki wydajnej technologii LED jest bardzo łatwy w utrzymaniu i trwały.
- Złota barwa światła tworzy przytulną atmosferę jak światło świec
- Temperatura barwowa: 2200K - złote światło
- Do atrakcyjnych akcentów świetlnych na ścianach zewnętrznych
- Złote światło - aktywna ochrona przed insektami i przyjemna atmosfera świetlna wokół domu
- Dekoracyjne efekty świetlne na ścianie
Dane techniczne
| Długość (mm): | 58 |
| Odległość od ściany (mm): | 75 |
| Wysokość (mm): | 103 |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 4 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 2200 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 265 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 75 ° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
