Zestaw: taśma LED 9W 24V 2m IP65 4000K zasilacz, włącznik ON/OFF
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Zestaw: taśma LED 9W 24V 2m IP65 4000K zasilacz, włącznik ON/OFF
Dane techniczne
| Długość (mm): | 2000 |
| Szerokość (mm): | 8 |
| Zasilanie (V): | 230 V |
| Pobór mocy (W): | 9W | 5W/1m |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 700 | 420/1m |
| Rodzaj diod: | LED SMD |
| Ściemnialna: | NIE |
| Wykonanie: | Cięcie taśmy co 10 cm - miejsce cięcia oznaczone na taśmie LED |
| Wykonanie: | Zestaw zawiera: Taśma 2m + zasilacz + włącznik ON/OFF |
| Wykonanie: | Zasilanie tasmy LED 24V |
| Stopień szczelności IP: | 65 |
| Akcesoria do taśm oraz zasilacze dostępne w dziale: | AKCESORIA | Akcesoria Do Taśm LED |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
