Zestaw taśma LED 5m 44W 24V IP65 6500K zasilacz, włącznik ON/OFF
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Zestaw taśma LED 5m 44W 24V IP65 6500K zasilacz, włącznik ON/OFF
Dane techniczne
| Długość (mm): | 5000 |
| Szerokość (mm): | 8 |
| Zasilanie (V): | 230 V |
| Pobór mocy (W): | 44W | 10,5W/1m |
| Temperatura barwowa: | 6500 K |
| Barwa światła: | Zimna |
| Strumień światła (Lumeny): | 3100 | 900lm/m |
| Rodzaj diod: | LED SMD |
| Wykonanie: | Cięcie taśmy co 5 cm - miejsce cięcia oznaczone na taśmie LED |
| Wykonanie: | Zestaw zawiera: Taśma 5m + zasilacz + włącznik ON/OFF |
| Wykonanie: | Zasilanie tasmy LED 24V |
| Stopień szczelności IP: | 65 |
| Akcesoria do taśm oraz zasilacze dostępne w dziale: | AKCESORIA | Akcesoria Do Taśm LED |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
