Włącznik podwójny z kondensatorem biały Smart WiFi Tuya

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 1 - 4 dni
Cena: 72,91 zł 72.91
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: Goldlux
Kod produktu: 26600

Opis

Włącznik podwójny z kondensatorem biały Smart WiFi Tuya

STEROWANIE DOTYKOWE ORAZ ZA POMOCĄ SMARTFONA Z ZAINSTALOWANĄ APLIKACJĄ TUYA SMART
CECHY FUNKCJONALNE
- Sterowanie manualne dotykowe (włącznikiem ON/OFF)
- Zdalne sterowanie przy pomocy aplikacji
- Tworzenie harmonogramów pracy
- Wyłączanie czasowe
- Programowane włączenia i wyłączenia
- Możliwość nadania indywidualnej nazwy
- Możliwość przyporządkowania do lokalizacji i pomieszczenia
- Możliwość udostępnienia sterowania innym osobom

Do sterowania naszymi produktami z serii WIFI SMART służy aplikacja TUYAsmart, można ją pobrać na platformę Android w sklepie Google Play i Apple iOS w sklepie App Store. Wszystkie produkty z tej serii mają wbudowany moduł łączności bezprzewodowej pracującej w typowym dla WiFi paśmie 2,4 GHz.
Po zainstalowaniu aplikacji TUYAsmart w smartfonie i połączeniu z produktem można nimi sterować za pomocą naszej domowej sieci WiFi. Smartfon z uruchomioną aplikacją TUYA musi być połączony z siecią WiFi. Produkty z serii WIFI SMART automatycznie nawiązują połączenie z siecią bezprzewodową. Poprzez aplikację TUYA możemy sterować wieloma funkcjami: barwą światła, ilością światła (ściemnianie), zmianą koloru i scen w przypadku produktów RGB. Możemy także zaprogramować automatyczne włączanie i wyłączanie. Wszystkie funkcje możemy kontrolować z dowolnego miejsca na świecie, pod warunkiem, że nasz smartfon ma dostęp do internetu, a sterowany produkt jest w zasięgu domowej sieci Wi-Fi.

Włącznik światła wyposażony jest w kondensator. Instalacja nie wymaga przewodu neutralnego (N). Pozwala to na montaż urządzenia w każdej istniejącej instalacji. Włącznik podświetlany, sygnalizuje przy pomocy kolorów włączenie i wyłączenie światła. Sterowanie bezprzewodowe za pomocą domowej sieci WiFi lub dotykowo. Kondensator jest stosowany w celu wyeliminowania zakłóceń napięcia lampy. W przeciwnym przypadku światło może migotać.

MONTAŻ
Przed montażem urządzenia w wybranym miejscu należy sprawdzić zasięg domowej sieci Wi-Fi i zapoznać się z instrukcją. Montaż powinna wykonać osoba posiadająca odpowiednie uprawnienia. Wszelkie czynności wykonywać przy odłączonym zasilaniu. Należy zachować szczególną ostrożność. Schemat montażu: patrz ilustracje. Przed pierwszym użyciem należy upewnić się, co do prawidłowego mocowania mechanicznego i podłączenia elektrycznego. Wyrób wymaga przygotowania do działania.

INSTALACJA
Pobierz aplikację Tuya Smart z Google Play (dla systemu Android) lub App Store (dla systemu iOS), a następnie uruchom ją i zainstaluj według kroków podanych w aplikacji. Możesz również zainstalować aplikację skanując kody QR (znajdują się na końcu instrukcji). W razie, gdyby nastąpiły problemy ze sparowaniem urządzenia z aplikacją, należy zresetować urządzenie. W tym celu przytrzymaj przycisk włącznika znajdujący się na froncie urządzenia przez około 5 sekund i powtórz proces parowania w aplikacji Tuya Smart.

Producent oświadcza, że urządzenia radioelektryczne wymienione w niniejszej instrukcji są zgodne z dyrektywą 2014/53/WE.Zakres częstotliwości, w której pracuje urządzenie – 2412-2472 MHz
Maksymalna moc częstotliwości radiowej emitowanej w zakresie częstotliwości, w której pracuje urządzenie - 13,53 dBm

Dane techniczne

Długość (mm): 86
Szerokość (mm): 34
Wysokość (mm): 86
Otwór montażowy (mm): 60
Głębokość montażowa (mm): 30
Kolor: Biały
Materiał wykonania: Szkło hartowane | Tworzywo sztuczne
Zasilanie: 230 V
Wykonanie: Moc znamionowa produktu: max 2 x 800W - HALOGEN, max 2 x 500W - LED
Wykonanie: Sieć bezprzewodowa: Wi-Fi 2.4GHz
Wykonanie: Wymagania systemowe: Android 4.4, iOS 8.0 (lub nowsze)
Wykonanie: Sterowanie: Tuya Smart, Amazon Alexa, Google Assistant
Wykonanie: Kondensator: DGCX MPX 2.2 uF K X2 275/300/310V~ 40/110/56/B
Stopień szczelności IP: 20
Gwarancja: 2 lata

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka Kurierska) już od 350,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium