Włącznik dotykowy podtynkowy ze ściemniaczem do taśm LED MONO
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Włącznik dotykowy podtynkowy ze ściemniaczem do taśm LED MONO
Włącznik służy do łatwego i szybkiego zarządzania natężeniem światła. Włącznik pozwala na włączanie i wyłączanie światła, oraz zmianę natężenia światła.
Włącznik umożliwia podłączenie wielu taśm o łącznej mocy nie przekraczającej 144W (dla 12V) i 288W (dla 24V)
Dane techniczne
| Długość (mm): | 86 |
| Szerokość (mm): | 37 |
| Wysokość (mm): | 86 |
| Otwór montażowy (mm): | 86 x 84 |
| Głębokość montażowa (mm): | 51 |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Wykonanie: | Napięcie znamionowe produktu: 12V -24V DC |
| Wykonanie: | Moc znamionowa produktu: DC 12V 12A 144W / DC 24V 12A 288W |
| Wykonanie: | W komplecie znajduje się puszka montażowa |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
