WHEELER czarny LED 16W 3000K Lampa sufitowa
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa sufitowa WHEELER czarny LED 16W 3000K
Lampa WHEELER zachwyca minimalistycznym, ponadczasowym wzornictwem i wszechstronnymi możliwościami zastosowania. Zarówno na suficie, jak i na ścianie – WHEELER idealnie dopasowuje się do każdej aranżacji, tworząc stylowe akcenty. Centralnym punktem oprawy jest okrągła powierzchnia z lustrzaną powłoką, która po włączeniu tworzy imponujący efekt głębi. Światło gustownie odbija się w lustrzanej powierzchni, dając wrażenie, jakby wnikało w głąb wnętrza. Ten fascynujący efekt tworzy wyjątkową atmosferę w każdym pomieszczeniu. Lampa wykonana jest z wysokiej jakości metalu i charakteryzuje się eleganckim, matowo-czarnym wykończeniem, które harmonijnie komponuje się z różnymi stylami wnętrz. Ponadto oprawy wykorzystują nowoczesną technologię LED, która gwarantuje wysoką jakość światła.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 350 |
| Szerokość (mm): | 330 |
| Wysokość (mm): | 47 |
| Kolor korpusu: | Czarny mat |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 16 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 2000 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Trwałość znamionowa: | 30 000 h |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Bezpieczeństwo
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
