VYZOR Solar czarny PIR LED 7,0W 4000K IP44 Kinkiet zewnętrzny solarny z czujnikiem ruchu i zmierzchu
Cena regularna:
168,00 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny solarny z czujnikiem ruchu i zmierzchu lutec VYZOR Solar szary PIR LED 7,0W 4000K IP44
Dane techniczne
| Długość (mm): | 65 |
| Szerokość (mm): | 192 |
| Odległość od ściany (mm): | 109 |
| Wysokość (mm): | 62 |
| Kolor korpusu: | Szary |
| Kolor klosza: | Szkło mrożone |
| Materiał korpusu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Bateria solarna |
| Moc źródła światła: | 7W |
| Rodzaj gwintu: | Led zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 1000 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Dane czujnika ruchu: | Kąt wykrywania: 120° | Zasięg: do 8 m. |
| Dane czujnika zmierzchu: | Czułość progowa jasności: 15 lx |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | TYP czujnika : ruchu i zmierzchu. |
| Wykonanie: | Oprawa posiada stałe światło orientacyjne, które automatycznie zapala o zmierzchu lub w ciemności. |
| Wykonanie: | Światło przełącza się na 100% w przypadku ruchu w bezpośrednim sąsiedztwie. |
| Wykonanie: | Światło orientacyjne (czuwania) można wyłączyć |
| Wykonanie: | Lampę można wyłączyć: Wbudowany włącznik - wyłącznik. |
| Wykonanie: | Ładowanie akumulatora: Energia słoneczna |
| Wykonanie: | Wbudowany akumulator – Li-MnO2 3.7 V 1500mAh |
| Wykonanie: | Czas pełnego ładowania: 8 h |
| Wykonanie: | Zalecana wysokość montażu: do 2,5 m. |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. III |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
