VIVI LED Transparentna śr. 40cm. 28W 3000K Lampa sufitowa okrągła Lucide 79102/28/60
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa sufitowa okrągła VIVI LED Transparentna śr. 40cm. 28W 3000K
Elegancki kształt i ciepłe, białe światło. Lampa sufitowa Vivi dostępna w sklepie internetowym z oświetleniem lampynox.pl łączy klasyczny styl z przytulnym oświetleniem. Ta lampa sufitowa pięknie prezentować się będzie w Twoim salonie lub kuchni. Jego metalowa konstrukcja zawiera dyfuzor z akrylu. Co to oznacza? Piękny rozsył światła do wszystkich zakamarków pomieszczenia. Jeszcze więcej można powiedzieć o płaskiej lampie sufitowej. Vivi ma zintegrowane energooszczędne źródło LED.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 400 |
| Wysokość (mm): | 70 |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty | Biały |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 28 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 2800 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
