UNITE Czarny mat LED 9W Góra Czujnik ruchu PIR IP44 3000K Kinkiet zewnętrzny Lutec 5260103012
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu PIR UNITE Czarny mat LED 9W Góra PIR IP44 3000K
Kinkiet zewnętrzny UNITE belgijskiego producenta oświetlenia Lutec, to lampa w kolorze czarny mat wykonana z wytrzymałego na warunki atmosferyczne odlewu aluminium oraz odpornego na uderzenia dyfuzora z poliwęglanowego klosza. Tradycyjny wygląd kinkietu zewnętrznego UNITE oraz jego ciepłe i białe światło wprowadzi wyjątkowy nastrój do Twojego otoczenia. Kinkiet dodatkowo został wyposażony w regulowany czujnik ruchu PIR. Regulacja czujnika polega na ustawieniach dotyczących jasności świecenia, zasięgu oraz stopnia zaciemnienia otoczenia wywołującego działanie. Dzięki zintegrowanemu czujnikowi światło zapala się automatycznie, gdy tylko wykryje w swoim zasięgu ruch. Produkt posiada 5 lat gwarancji producenta.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 165 |
| Odległość od ściany (mm): | 200 |
| Wysokość (mm): | 300 |
| Kolor korpusu: | Czarny mat |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 9 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 330 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 66 ° |
| Dane czujnika ruchu: | Zasięg 7 m | Kąt 120° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Czujnik PIR z regulacją stopnia zaciemniena załączającym czujnik, odległość detekcji oraz czasem świecenia |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
