Trójpak LED 3xGU10 szary DIM 3x5W 3000K ściemnialny Lucide 49006/15/36
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Trójpak LED 3xGU10 szary DIM 3x5W 3000K ściemnialny
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 50 |
| Wysokość (mm): | 53 |
| Kolor: | Szary |
| Materiał wykonania bańki: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Źródło światła: | LED |
| Moc źródła: | 3 x 5 W |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 3 x 320 |
| Ściemnialne (DIM.): | TAK |
| Kąt świecenia: | 40 ° |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra > 80 |
| Czas nagrzania do 60% lm: | 0,5 s |
| Wykonanie: | Żarówki ściemnialne DIM |
| Wykonanie: | Zewstaw zawiera 3 x żarówki |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Gwarancja: | 12 Miesięcy |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
