Thik czarny LED 9W 4000K CRI>90 Lampa pionowa podłogowo - sufitowa
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa pionowa podłogowo - sufitowa Thik czarny LED 9W 4000K CRI>90
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 50 |
| Wysokość klosza (mm): | 1250 |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 9 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 1516 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 90 |
| Trwałość znamionowa: | 50 000 h |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Wysoki wpółczynnik oddawania barw CRI |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
