TENDO-LED Biały szer. 22cm. 18W 3000K Plafon kwadratowy Lucide 07106/18/31
Cena regularna:
119,00 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Plafon kwadratowy TENDO-LED Biały szer. 22cm. 18W 3000K
Kwadratowa wersja o podwójnej osobowości. nazywa się Tendo LED i jest dostępna na stronie lampynox.pl. Ta elegancka lampa sufitowa może być również używana jako oświetlenie wpuszczane dzięki panelowi montażowemu 2 w 1. Cechy tej płaskiej lampy sufitowej są zróżnicowane: zintegrowane źródło LED, trwałe materiały i wysoka jasność. W rezultacie Tendo LED sprawdza się w wielu pomieszczeniach. Od magazynu po korytarz. Od kuchni po sypialnię. Skromne wymiary sprawiają, że Tendo LED jest stosunkowo wąską lampą o dużym znaczeniu.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 225 |
| Szerokość (mm): | 225 |
| Wysokość (mm): | 30 |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał klosza: | Aluminium | Akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 18 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 1340 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 120 ° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
