TANGO Antracyt LED 17W IP54 3000K Kinkiet zewnętrzny Lutec 5192901118
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny TANGO Antracyt LED 17W IP54 3000K
Kinkiet zewnętrzny TANGO belgijskiego producenta oświetlenia Lutec w kolorze ciemno szergo antracytu, posiada podwójny szklany klosz. Ta lampa ścienna świecąca w górę i dół, tworzy magiczny efekt na ścianach zewnętrznych lub w pobliżu drzwi wejściowych.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 120 |
| Odległość od ściany (mm): | 124 |
| Wysokość (mm): | 200 |
| Kolor korpusu: | Ciemny Szary |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 17 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 800 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 90 ° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Świeci w górę i dół |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
