TABLE CUBE Srebrna szarość LED 1W zasilanie solarne IP44 3000K Lampka stołowa zewnętrzna Lutec 6908001337
Cena regularna:
122,00 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampka stołowa zewnętrzna zasilana baterią solarną TABLE CUBE Srebrna szarość LED 1W IP44 3000K
Lampka stołowa zewnętrzna TABLE CUBE belgijskiego producenta oświetlenia Lutec, to poręczna i przenośna zewnętrzna lampa stołowa z białym światłem słonecznym. Lampka w kolorze srebrno szarym została wyposażona w 3-stopniowy ściemniacz, który zawsze zapewni odpowiednią atmosferę w połączeniu z wystarczającą autonomią. Dzięki ściemniaczowi dotykowemu możesz przyciemnić białe światło.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 120 |
| Szerokość (mm): | 120 |
| Wysokość (mm): | 133 |
| Kolor korpusu: | Srebrny szary |
| Kolor klosza: | Opal |
| Materiał korpusu: | Tworzywo syntetyczne |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Bateria solarna |
| Moc źródła światła: | 1 W |
| Rodzaj gwintu: | 100 |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 100 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Bateria solarna - 3.7 V 1200 mAh Li-Ion LIB |
| Wykonanie: | Lampa ściemnialna - regulacja 3-stopniowa -100lm- 40lm -10lm za pomocą wbudowanego ściemniacza |
| Wykonanie: | Czas świecenia przy pełnym naładowaniu baterii: 100lm - 4h; 40lm - 10h; 10lm - 40h |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
