Stepp 1-2-3 zielony Ø22 akumulator LED 3 step dim. 2,5W 2700K IP54 Zewnętrzna lampka stołowa zasilania akumulatorem
Cena regularna:
736,88 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Zewnętrzna lampka stołowa zasilania akumulatorem Stepp 1-2-3 zielony Ø22 akumulator LED 3 step dim. 2,5W 2700K IP54
Stepp 1-2-3 to najnowsze dzieło Halo Design Copenhagen autorstwa nagradzanego i zwycięskiego duńskiego projektanta. Tom Stepp kształcił się na architekta w Royal Duńskiej Akademii Sztuk Pięknych i był założycielem Stepp Industrial Design, studio projektowe, które zdobyło wiele nagród i wyróżnień.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 220 |
| Wysokość (mm): | 280 |
| Kolor: | Zielony ciemny | Antyczny mosiądz |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Zasilanie: | Akumulatory bateryjne |
| Moc źródła światła: | 2,5 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 2700 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Lampa ściemnialna - regulacja 3-stopniowa - za pomocą ściemniacza dotykowego na lampie |
| Wykonanie: | Akumulator: 4000 mAh |
| Wykonanie: | Czas śweicenia przy pełnym naładowaniu: > 8 h |
| Wykonanie: | Kabel zasilający w zestawie |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
