Slava Czarny | Biały LED 18W 3000K IP44 Efekt świecenia gwiaździsty Plafon łazienkowy Rabalux 3054
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Plafon łazienkowy Efekt świecenia gwiaździsty Slava Czarny | Biały LED 18W 3000K IP44
Lampa łazienkowa Slava z gwiaździstym efektem dostępna w sklepie internetowym z oświetleniem lampynox.pl, będzie doskonałym wyborem, jeśli do oświetlenia swojej łazienki chciałbyś wykorzystać nowoczesną lampę sufitową. Wykonaną w całości z metalu czarną oprawę uzupełnia biały akrylowy klosz. Lampa sufitowa ma wbudowane energooszczędne źródło światła LED o mocy 18W, strumieniu świetlnym 1170 lumenów i żywotności 25 000 godzin. Inteligentna żarówka klasy energetycznej A ma temperaturę barwową 3000 K i odpowiednio emituje ciepłe białe światło. Slava charakteryzuje się stopniem ochrony IP44, który gwarantuje ochronę przed wnikaniem obiektów o średnicy do 1mm oraz przed rozbryzgami wody z dowolnego kierunku. Wymiary tej łazienkowej lampy sufitowej są następujące: średnica jest równa 330mm, natomiast odległość od sufitu to 65mm. Na ten model udzielamy 5-letniej gwarancji.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 330 |
| Wysokość (mm): | 65 |
| Kolor korpusu: | Czarny | Biały |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 18 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 1170 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Gwiaździsty efekt świecenia |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
