Silas Chrom szer. 63cm. LED 18W 4000K IP44 Kinkiet łazienkowy nad lustro Rabalux 5727
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet łazienkowy nad lustro Silas Chrom szer. 63cm. LED 18W 4000K IP44
Nowe oświetlenie do łazienki, należące do gamy produktów Silas, będzie praktycznym i eleganckim elementem w Twojej nowoczesnej łazience. Ten model wyposażony jest w regulowaną głowicę, a po zamontowaniu go nad zlewem lub lustrem może emitować światło w całym pomieszczeniu, zapewniając wyrazisty i nowoczesny efekt. Silas posiada wbudowane, energooszczędne źródło światła LED o mocy 18 W, natężeniu 1700 lumenów i żywotności 30 000 godzin. Temperatura barwowa źródła światła wynosi 4000 K. To składające się z oprawy metalowej i klosza z tworzywa sztucznego świetlenie ścienne posiada stopień ochrony IP44, co gwarantuje ochronę przed wnikaniem w jego elementy wewnętrzne obiektów o maksymalnej średnicy 1 mm, a także przed rozpryskami wody z dowolnego kierunku. Ma ono 627 mm szerokości i 80 mm wysokości, a jego odległość od ściany wynosi 100 mm. Oświetlenie łazienkowe Silas objęte jest 5-letnią gwarancją.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 627 |
| Odległość od ściany (mm): | 100 |
| Wysokość (mm): | 80 |
| Kolor korpusu: | Chrom |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 18 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 1700 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Wykonanie: | Regulowany kierunek świecenia |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
