Signea antracyt LED 4W 3000K IP44 Kinkiet zewnętrzny
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny Signea antracyt LED 4W 3000K IP44
Kinkiet Signea w kolorze antracytowym i strumieniu świetlnym 170 lm oświetla zewnętrzne ściany i oświetla obszar przed drzwiami wejściowymi całkowicie nie oślepiając dzięki satynowemu plastikowi. Zachwyca swoim niezwykłym designem, a dzięki rozproszonemu światłu zapewnia równomierny rozsył światła i nieoślepiające oświetlenie. Dzięki ochronie przed pyłem i wodą bryzgową lampę można zamontować na dowolnej ścianie zewnętrznej.
- Satynowa osłona z tworzywa sztucznego zapewnia delikatne rozproszenie światła
Dane techniczne
| Długość (mm): | 120 |
| Odległość od ściany (mm): | 62 |
| Wysokość (mm): | 240 |
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 4 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 170 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Żywotność diod LED : 30 000 h |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
