Sigma biały szer. 148cm. LED Dim. 38W 2700K CRI>90 Lampa wisząca ściemnialna
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa wisząca ściemnialna Sigma biały szer. 148cm. LED Dim. 38W 2700K CRI>90
Ponadczasowa elegancja lampy wiszącej Sigma to punkt spokoju w Twoim wnętrzu. Dzięki minimalistycznemu wzornictwu z eleganckiego aluminium ta lampa wisząca jest imponująca w swojej prostocie. Idealny nastrój przy stole w jadalni, nad wysuniętą wyspą kuchenną lub dla śmiałków przy długim biurku. Wyposażona w zintegrowane ściemnialne źródło światła LED, możesz bez wysiłku regulować jasność Sigmy. Nowoczesną lampę wiszacą można zainstalować dowolnie do maksymalnej wysokości 200 centymetrów. Sigma ma niecałe 148 centymetrów długości i nieco ponad 8 centymetrów szerokości.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 1477 |
| Wysokość (mm): | 2000 |
| Minimalna wysokość (mm): | 500 |
| Maksymalna wysokość (mm): | 2000 |
| Długość klosza (mm): | 1477 |
| Szerokość klosza (mm): | 20 |
| Wysokość klosza (mm): | 30 |
| Długość kabla zasilającego (mm): | 2000 |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 38 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 2700 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 2250 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 90 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Lampa ściemnialna DIM - możliwość podłączenia do ściemniacza zewnętrznego |
| Wykonanie: | Wysoki współczynnik oddawania barw: CRI>90 |
| Wykonanie: | Wysokość zawieszenia lampy można wyregulować (przed instalacją) |
| Wykonanie: | Żywotność diod LED : 50 000 h |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
