Shaun biały Ø 22cm. LED 24W 4000K Lampa wpuszczana podtynkowa
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa wpuszczana podtynkowa Shaun biały Ø 22cm. LED 24W 4000K
Funkcjonalna lampa sufitowa Shaun jest polecana przede wszystkim do nowoczesnych salonów, sypialni lub gabinetów. Biały model ma kształt dysku i jest w całości wykonany z tworzywa sztucznego, a dzięki swojej konstrukcji niemal niezauważalnie wtapia się w powierzchnię sufitu. Shaun ma wbudowane źródło światła LED należące do klasy energetycznej F, o mocy 24 W, strumieniu świetlnym 2400 lumenów i temperaturze barwowej 4000 K. Możliwości wykorzystania tej wpuszczanej lampy, która emituje naturalne białe światło, ogranicza tylko Twoja wyobraźnia. Średnica Shaun wynosi 220 mm, a głębokość instalacji wynosi 26 mm. Na tę doskonałą lampę sufitową udzielamy 5-letniej gwarancji.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 220 |
| Wysokość (mm): | 26 |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 24 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 2400 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
