Sepik czarny zasilanie solarne PIR LED 3,6W 4000K IP44 Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu i zmierzchu
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu i zmierzchu Sepik czarny zasilanie solarne PIR LED 3,6W 4000K IP44
Nowoczesną oprawę solarną Sepik z czujnikiem ruchu, do zastosowania na zewnątrz polecamy przede wszystkim na taras lub zewnętrzną ścianę domu, aby oświetlić ścieżkę prowadzącą do wejścia. Czarna oprawa wykonana w całości z tworzywa sztucznego jest uzupełniona białym kloszem. Oprawa Sepik posiada wbudowane źródło światła LED 3,6W o strumieniu świetlnym 150 lumenów, bez klosza 260 lumenów i temperaturze barwowej 4000 K. Trwałość źródła światła świecącego naturalnym białym światłem jest 10.000 godzin. Napięcie baterii wynosi 3,7V, a pojemność 1800 mAh. Inteligentny czujnik ruchu wykrywa ruch z odległości 3-5 metrów, przy kącie 120° i dostosowuje jasność oprawy do warunków zewnętrznych. Wymiary oprawy wyposażonej w wyłącznik są następujące: szerokość 80 mm, wysokość 160 mm, odległość od ściany 80 mm. Solarna oprawa ścienna Sepik charakteryzuje się stopniem ochrony IP44, co zapewnia jej ochronę przed wnikaniem przedmiotów o średnicy do 1 mm oraz przed wodą docierającą ze wszystkich kierunków.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 80 |
| Odległość od ściany (mm): | 80 |
| Wysokość (mm): | 160 |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Bateria solarna |
| Moc źródła światła: | 3,6 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 150 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Dane czujnika ruchu: | Kąt wykrywania: 120° | Zasięg: 3 - 5m. |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | TYP czujnika : ruchu i zmierzchu |
| Wykonanie: | Wbudowany wyłącznik |
| Wykonanie: | Zasilanie energią słoneczną |
| Wykonanie: | Akumulator: 3,7V 1800mAh |
| Wykonanie: | Żywotność diod LED : 10 000 h |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
