SUMA LED RGB 9W 3000K ściemnialna z pilotem Lampa podłogowa stojąca RL R42831001
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa podłogowa stojąca SUMA LED RGB 9W 3000K, ściemnialna z pilotem
Dane techniczne
| Długość (mm): | 200 |
| Szerokość (mm): | 230 |
| Wysokość (mm): | 1027 |
| Długość kabla zasilającego (mm): | 1800 |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 9 W |
| Rodzaj gwintu: | LED SMD zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K + RGB |
| Barwa światła: | Ciepła + Multikolor |
| Strumień światła (Lumeny): | 900 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Wykonanie: | Lampa ściemnialna - Płynna regulacja |
| Wykonanie: | Z funkcją pamięci ostatniego ustawienia światła. Lampa po ponownym włączeniu automatycznie używa ostatnie zapamiętane parametry. |
| Wykonanie: | Pilot w zestawie |
| Wykonanie: | Zmiana koloru RGB |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
