SUAREZ biały mat LED dim. 1,5W 3000K akumulator Zewnętrzna lampa tarasowa stojąca
Cena regularna:
370,50 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Zewnętrzna lampa tarasowa stojąca SUAREZ biały mat LED dim. 1,5W 3000K akumulator
Akumulatorowa zewnętrzna lampa podłogowa SUAREZ otwiera szerokie możliwości kombinacji i umiejętnie uzupełnia serie. Dzięki stopniowi ochrony IP44 ta ładowalna oprawa o silnym charakterze doskonale prezentuje się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, zapewniając do 6 godzin przyjemnego oświetlenia bez konieczności ładowania. Pomieszczenie lub krajobraz na zewnątrz można zanurzyć w odpowiednim nastroju oświetleniowym za pomocą ściemniacza dotykowego. Dokładnie to, czego potrzebujesz na przytulne wieczory! Jego prosty design w kolorze czerwonym nadaje dekoracyjnym akcentom przyjemnego charakteru. W oprawie zastosowano również nowoczesna technologie LED, która charakteryzuje się wysoka jakością światła i energooszczędnością. W porównaniu z konwencjonalnymi halogenowymi źródłami światła, można zaoszczędzić do 80% kosztów energii. Dzięki źródłom światła LED zyskujesz również na długiej żywotności i niskim wytwarzaniu ciepła, jednocześnie chroniąc środowisko.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 220 |
| Wysokość (mm): | 1230 |
| Średnica klosza (mm): | 135 |
| Wysokość klosza (mm): | 73 |
| Kolor korpusu: | Biały mat |
| Kolor klosza: | Biały mat | Biały |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Metal | Akryl |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Moc źródła światła: | 1,5 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 200 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Trwałość znamionowa: | 25 000 h |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Włącznik dotykowy umieszczony na lampie |
| Wykonanie: | Lampa ściemnialna DIM - płynna regulacja ściemniaczem dotykowym na lampie |
| Wykonanie: | Lampa zasilana akumulatorem |
| Wykonanie: | Akumulator: Li-ion 18650 3.7V 2200mAh |
| Wykonanie: | Czas pełnego ładowania: 4,5 h |
| Wykonanie: | Czas świecenia przy pełnym naładowaniu: 6 h |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
