SMOKY 3xGU10 czarny, szyna 1m 1-fazowa Zestaw szynowy
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Zestaw szynowy SMOKY 3xGU10 czarny, szyna 1m 1-fazowa
Zestawy szynowe od lat są nieodłącznym elementem oświetleniowym pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i komercyjnych.
SMOKY to nowoczesny zestaw szynowy z trzema reflektorami z wymiennym źródłem światła, wykonany z przezroczystego szkła w kolorze czarnym.
Zestaw służy do bezpośredniego oświetlenia wybranych stref, a także wyodrębnionych przedmiotów. Idealnie nadaje się do oświetlenia kuchni, przedpokoju, salonu, jak również wystaw sklepowych, biur, hoteli itp.
Oprawy zostały przystosowane do żarówki o trzonku GU10. Dzięki wymiennej żarówce można zastosować barwę światła odpowiednią do wnętrza.
Informacje dodatkowe:
- Oprawy sprzedawane bez źródła światła.
- W skład zestawu wchodzi: szyna 1m + reflektory 3 sztuki.
- Możliwość zbudowania zestawu:
Dane techniczne
| Długość (mm): | 1000 |
| Wysokość (mm): | 190 |
| Średnica klosza (mm): | 60 |
| Wysokość klosza (mm): | 100 |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Kolor klosza: | Czarny |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Rodzaj gwintu: | 3 x GU10 |
| Max. moc źródła LED: | 3 x 10 W |
| Źródło światła w zestwawie: | Nie |
| Wykonanie: | W skład zestawu wchodzi: szyna 1m + reflektory 3 sztuk |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Źródła światła dostępne są w dziale: | Źródła światła | Żarówki - GU10 |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
