SLITS Antracyt LED 10W IP54 2700K Kinkiet zewnętrzny Lucide 27898/10/29
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny SLITS Antracyt LED 10W IP54 2700K
Kinkiet na zewnątrz może być wyjątkowy i właśnie tym jest Slits dostępny na stronie lampynox.pl. Czy to poprzez prostotę kształtu, czy też specjalną strukturę powierzchni. Rolety zapewniają ciekawy rozsył światła i niebanalny efekt na ścianie. Dzięki wyjątkowej konstrukcji kinkiet doskonale sprawdza się zarówno w nowoczesnych, jak i rustykalnych domach. Kinkiet wykonany jest z wysokiej jakości aluminium, które chroni go przed wszelkimi warunkami atmosferycznymi oraz ogólnym zużyciem.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 130 |
| Odległość od ściany (mm): | 168 |
| Wysokość (mm): | 154 |
| Kolor: | Antracyt |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 10 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 2700 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 576 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
