SIRENE-LED Biała GU10 LED DIM ściemnialny 4x5W IP44 3000K Spot łazienkowy Lucide 17948/20/31
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Spot łazienkowy SIRENE-LED Biała GU10 LED DIM ściemnialny 4x5W IP44 3000K
Zmień swoją łazienkę w raj wellness. Dzięki temu eleganckiemu natynkowemu reflektorowi z energooszczędnym oświetleniem LED dostępnej na stronie lampynox.pl, możesz dodać najnowszy trend do swojej łazienki. Biała wersja obudowy aluminiowej jest całkowicie odporna na wilgoć i parę. Co więcej, ten reflektor natynkowy można również podłączyć do ściemniacza. Połącz kilka reflektorów, a Twoja łazienka od razu stanie się pokojem relaksu. Spot łazienkowy SIRENE-LED dostępne jest z jednym, dwoma lub czterema punktami świetlnymi.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 250 |
| Szerokość (mm): | 250 |
| Wysokość (mm): | 140 |
| Minimalna wysokość (mm): | 115 |
| Maksymalna wysokość (mm): | 140 |
| Średnica klosza (mm): | 100 |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 4 x 5 W |
| Rodzaj gwintu: | 4 x GU10 |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 4 x 320 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 40 ° |
| Wykonanie: | Regulowany kierunek świecenia: w poziomie i pionie (360°) |
| Wykonanie: | Lampa ściemnialna DIM |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
