SAMOS Nikiel mat LED SMD 4W zmienna barwa światła Lampa wisząca
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa wisząca SAMOS Nikiel mat LED SMD 4W zmienna barwa światła
Dane techniczne
| Długość (mm): | 800 |
| Szerokość (mm): | 80 |
| Minimalna wysokość (mm): | 950 |
| Maksymalna wysokość (mm): | 1500 |
| Kolor korpusu: | Nikiel Mat |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 4W |
| Rodzaj gwintu: | SMD LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 2700 K | 4000 K | 6000 K |
| Barwa światła: | Ciepła | Neutralna | Zimna |
| Strumień światła (Lumeny): | 4 x 380lm |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Barwa światła zmienna (ciepła | neutralna | zimna) - Płynna zmiana regulatorem dotykowym na lampie |
| Wykonanie: | Wysokość zawieszenia lampy można regulować |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
