SALVADOR LED 10W IP65 4000K Kinkiet zewnętrzny Rabalux 8114
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny SALVADOR LED 10W IP65 4000K
Dzięki swojemu szczególnemu designowi, zewnętrzna lampa ścienna Salvador z pewnością nie pozostanie niezauważona. Kształt tego modelu ten przywodzi na myśl kryształ i idealnie sprawdzi się umieszczony nad nowoczesnymi drzwiami frontowymi lub na werandzie. Metalowa oprawa uzupełniona jest kloszem z tworzywa sztucznego oraz dostępna jest w białym lub czarnym kolorze. Lampa Salvador posiada wbudowane źródło światła LED o mocy 10 W, strumień świetlny to 543 lumeny, a temperatura barwowa emitująca naturalne białe światło to 4000 K. Zewnętrzna lampa Salvador charakteryzuje się stopniem ochrony IP65, co oznacza całkowitą szczelność i ochronę przed cząstkami, kurzem, jak również strumieniami wody o niewielkim ciśnieniu. Ten wyjątkowy model objęty jest 5-letnią gwarancją.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 240 |
| Odległość od ściany (mm): | 58 |
| Wysokość (mm): | 130 |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 10 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 543 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Lampa odporna na działania promieni UV |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 65 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
