Rush czarny 5m. LED dim. 15W RGB 3000K IP44 pilot Taśma LED wodoodporna ściemnialna
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Taśma LED wodoodporna ściemnialna Rush czarny 5m. LED dim. 15W RGB 3000K IP44 pilot
Dane techniczne
| Długość (mm): | 5000 |
| Szerokość (mm): | 10 |
| Zasilanie (V): | 24 DC |
| Pobór mocy (W): | 15 W |
| Temperatura barwowa: | RGB + 3000 K |
| Barwa światła: | Multikolor | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 950 |
| Rodzaj diod: | SMD LED |
| Ściemnialna: | TAK |
| Wykonanie: | Taśma ściemnialna DIM - płynna regulacja |
| Wykonanie: | Funkcja pamięci ostatniego ustawienia światła. Taśma po ponownym włączeniu automatycznie używa ostatnie zapamiętane parametry. |
| Wykonanie: | Pilot w zestawie - Taśmą można wygodnie sterować |
| Wykonanie: | Taśma wyposażona w moduł zmiany koloru RGB (czerwony, zielony, niebieski) |
| Wykonanie: | Możliwość cięcia w wyznaczonych miejscach: co 200 mm |
| Wykonanie: | Zasilacz w komplecie |
| Wykonanie: | Żywotność: 20 000 H |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Akcesoria do taśm oraz zasilacze dostępne w dziale: | AKCESORIA | Akcesoria Do Taśm LED |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
