Rogova biała zasilanie solarne PIR LED 3 step dim. 4W 4000K IP44 Kinkiet zewnętrzny ściemnialny z czujnikiem ruchu i zmierzchu
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny ściemnialny z czujnikiem ruchu i zmierzchu Rogova biała zasilanie solarne PIR LED 3 step dim. 4W 4000K IP44
Nowoczesna solarna oprawa ścienna Rogova z czujnikiem ruchu, do zastosowania na zewnątrz jest idealnym wyborem dla osób, które szukają inteligentnego oświetlenia na taras lub zewnętrzną ścianę domu. Biała oprawa wykonana w całości z tworzywa sztucznego posiada wbudowane źródło światła o mocy 4 W, strumieniu świetlnym z kloszem - 330 lumenów, bez klosza - 400 lumenów i temperaturze barwowej 4000 K. Trwałość źródła światła świecącego naturalnym białym światłem jest 15.000 godzin. Oprawa Rogova jest ściemnialna, tzn. posiada trzystopniową regulację jasności światła (100, 50 lub 30%). Napięcie baterii wynosi 3,7V, a pojemność 1800 mAh, czas ładowania 4-6 godzin. Inteligentny czujnik ruchu wykrywa ruch z odległości 6±2 metrów, przy kącie 120° i dostosowuje jasność oprawy do warunków zewnętrznych. Wysokość oprawy wyposażonej w wyłącznik wynosi 210 mm, a odległość od ściany 110 mm. Oprawa zewnętrzna Rogova charakteryzuje się stopniem ochrony IP44, co zapewnia jej ochronę przed wnikaniem przedmiotów o średnicy do 1 mm oraz przed wodą docierającą ze wszystkich kierunków.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 115 |
| Odległość od ściany (mm): | 110 |
| Wysokość (mm): | 210 |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Bateria solarna |
| Moc źródła światła: | 4 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 330 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Dane czujnika ruchu: | Kąt wykrywania: 120° | Zasięg: do 6 m. |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | TYP czujnika : ruchu i zmierzchu |
| Wykonanie: | Wbudowany wyłącznik |
| Wykonanie: | Lampa ściemnialna - regulacja 3-stopniowa |
| Wykonanie: | Zasilanie energią słoneczną |
| Wykonanie: | Akumulator: 3,7V 1800mAh |
| Wykonanie: | Żywotność diod LED : 15 000 h |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
