Rialto czarny mat LED 21W 3000K IP44 Kinkiet zewnętrzny
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny Rialto czarny mat LED 21W 3000K IP44
RIALTO . Oświetlenie zewnętrzne LED Up & Down może być postrzegane jako eleganckie połączenie dwóch wyjątkowo płaskich kwadratowych kształtów. Świecenie można ustawić na 3 różne wzory. Dzięki wbudowanemu mechanicznemu pierścieniowi z przysłonami. Światło skierowane w dół pokazuje hojną i szeroką wiązkę ciepłego, białego światła.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 195 |
| Odległość od ściany (mm): | 64 |
| Wysokość (mm): | 195 |
| Kolor korpusu: | Czarny mat |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 21 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 850 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Górny kinkiet posiada trzy wzory świecenia, ustawiane za pomocą wbudowanej przesłony. |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
