Rasmus srebrny LED Wi-Fi Dim. 22W 4000K RGB Pilot Lampa sufitowa sterowana aplikacją i pilotem
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa sufitowa sterowana aplikacją i pilotem Rasmus srebrny LED Wi-Fi Dim. 22W 4000K RGB Pilot
Dane techniczne
| Długość (mm): | 420 |
| Szerokość (mm): | 420 |
| Wysokość (mm): | 30 |
| Kolor korpusu: | Srebrny |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 22 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K + RGB |
| Barwa światła: | Neutralna + Multikolor |
| Strumień światła (Lumeny): | 2100 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Lampa ściemnialna DIM - płynna regulacja za pomocą pilota i/lub aplikacją |
| Wykonanie: | Lampa wyposażona w moduł zmiany koloru RGBW (czerwony, zielony, niebieski, biały) - zmiana za pomocą pilota i/lub aplikacją |
| Wykonanie: | Lampa sterowana za pomocą pilota i/lub aplikacją |
| Wykonanie: | Z funkcją pamięci ostatniego ustawienia światła. Lampa po ponownym włączeniu automatycznie używa ostatnie zapamiętane parametry. |
| Wykonanie: | Lampa z funkcją timera - możliwość ustawienia samoczynnego wyłączenia lampy |
| Wykonanie: | Wbudowana funkcja lampki nocnej - górne źródło zapewnia nieoślepiające stonowane światło |
| Wykonanie: | Moduł Wi-Fi |
| Wykonanie: | Pilot w zestawie |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
