Rapla czarny LED 12W 4000K IP54 kinkiet zewnętrzny
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny Rapla czarny LED 12W 4000K IP54
Oprawa natynkowa Rapla do zastosowania na zewnątrz należy do przedstawicieli nowoczesnego stylu. Czarna oprawa wyposażona w biały klosz jest wykonana w całości z tworzywa sztucznego. Ta prostokątna, świecąca na dużej powierzchni oprawa może zostać zamontowana na tarasie lub na zewnętrznej ścianie domu, gdzie zapewni skuteczne oświetlenie na przykład ścieżki prowadzącej do wejścia. Oprawa zewnętrzna Rapla posiada wbudowane źródło światła LED klasy energetycznej G o mocy 12 W, strumieniu świetlnym z kloszem - 1000 lumenów, bez klosza - 1820 lumenów i temperaturze barwowej 4000 K. Trwałość źródła światła świecącego naturalnym białym światłem jest 25.000 godzin. Wymiary oprawy Rapla są następujące: szerokość 270 mm, wysokość 125 mm, odległość od ściany 110 mm. Oprawa zewnętrzna charakteryzuje się stopniem ochrony IP54, co zapewnia jej ochronę przed pyłem oraz wodą docierającą ze wszystkich kierunków.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 270 |
| Odległość od ściany (mm): | 110 |
| Wysokość (mm): | 125 |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 12 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 1000 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Żywotność diod LED : 25 000 h |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
