ROYA antracyt czujnik ruchu GU10 IP44 Kinkiet zewnętrzny
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny ROYA antracyt czujnik ruchu GU10 IP44
Dane techniczne
| Długość (mm): | 70 |
| Odległość od ściany (mm): | 116 |
| Wysokość (mm): | 150 |
| Kolor: | Antracyt |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Max. moc źródła LED: | 35 W |
| Źródło światła w zestwawie: | Nie |
| Dane czujnika ruchu: | Zasięg 0 - 8 m. | Kąt detekcji 100° | Czas świecenia: 10 sek. - 8 min. |
| Dane czujnika zmierzchu: | Zakres: 2 - 2000 lux |
| Wykonanie: | Wysokość zawieszenia 1,5 - 2m |
| Wykonanie: | Czujnik ruchu i zmierzchu |
| Wykonanie: | Kierunek świecenia: Dół |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Źródła światła dostępne są w dziale: | Źródła światła | Żarówki - GU10 |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
