RICARDO pistacjowy LED 3 step dim. 1,7W 3000K akumulator Zewnętrzna lampka stołowa
Cena regularna:
101,65 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Zewnętrzna lampka stołowa RICARDO pistacjowy LED 3 step dim. 1,7W 3000K akumulator
Mobilna lampa akumulatorowa LED RICARDO łączy w sobie design i funkcjonalność i jest idealnym towarzyszem wszędzie tam, gdzie potrzebne jest światło. Skierowane w dól i w górę, nieoślepiające światło skąpi każde otoczenie w miękkiej, nastrojowej atmosferze. Zintegrowana funkcja dotykowa może być używana do regulacji natężenia światła na trzech poziomach jasności w zależności od sytuacji. Dzięki stopniowi ochrony IP54 nadaje się również do użytku na zewnątrz. Minimalistyczny design w kształcie grzyba i żywy czerwony kolor sprawiają, że lampa stołowa jest przyciągającym wzrok elementem dekoracyjnym. W oprawie zastosowano również nowoczesna technologie LED, która charakteryzuje się wysoka jakością światła i energooszczędnością. W porównaniu z konwencjonalnymi halogenowymi źródłami światła, można zaoszczędzić do 80% kosztów energii. Dzięki źródłom światła LED zyskujesz również na długiej żywotności i niskim wytwarzaniu ciepła, jednocześnie chroniąc środowisko.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 135 |
| Wysokość (mm): | 300 |
| Średnica klosza (mm): | 135 |
| Wysokość klosza (mm): | 60 |
| Kolor korpusu: | Zielony pistacjowy |
| Kolor klosza: | Zielony pistacjowy | Biały |
| Materiał korpusu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Moc źródła światła: | 1,7 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 240 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Trwałość znamionowa: | 25 000 h |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Lampa ściemnialna - regulacja 3-stopniowa - za pomocą włącznika dotykowego na lampie |
| Wykonanie: | Światło w lampce rozsyłane jest do góry i dołu |
| Wykonanie: | Lampka zasilana akumulatorem |
| Wykonanie: | Akumulator: Li-ion 18650 3.7V 1800mAh |
| Wykonanie: | Czas pełnego ładowania: 4 h |
| Wykonanie: | Czas świecenia przy pełnym naładowaniu: 4 h |
| Wykonanie: | Ładowanie lampki za pomocą wbudowanego złącza USB-C |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. III |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
