RENGA antracyt LED 5W 3000K IP44 Kinkiet zewnętrzny odporny na sól morską
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny odporny na sól morską RENGA antracyt LED 5W 3000K IP44
Kinkiet Renga w kolorze antracytowym o mocy 5 W jest zaprojektowany do montażu na ścianie. Tworzy atrakcyjne efekty świetlne i zwiększa bezpieczeństwo oświetlając ściany domów lub strefy wejściowe. Źródło światła jest wewnętrzne, dzięki czemu światło świeci od wewnątrz na zewnątrz, nie oślepiając.
- Odporne na wodę morską światło do użytku w pobliżu wybrzeża
- Do atrakcyjnych akcentów świetlnych na ścianach zewnętrznych
Dane techniczne
| Długość (mm): | 181 |
| Odległość od ściany (mm): | 172 |
| Wysokość (mm): | 50 |
| Kolor: | Antracyt |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 5 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 270 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Odporny na wodę morską |
| Wykonanie: | Żywotność diod LED : 30 000 h |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
