Puka antracyt PIR LED 8,5W 3000K IP44 Kinkiet zewnętrzny odporny na sól morską z czujnikiem ruchu i zmierzchu
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny odporny na sól morską z czujnikiem ruchu i zmierzchu Puka antracyt PIR LED 8,5W 3000K IP44
Światła zewnętrzne w pobliżu wybrzeża podlegają bardziej surowym wpływom środowiska niż światła zewnętrzne w głębi lądu. Zawartość soli w powietrzu silniej oddziałuje tutaj na metale i tworzywa sztuczne. Kinkiet zewnętrzny Puka jest stosowany głównie na ścianach zewnętrznych w pobliżu wybrzeża. Antracytowa powierzchnia lampy jest szczególnie odporna na korozję, dzięki czemu lampa jest mniej podatna na działanie słonego powietrza. Rozproszone, ciepłe, białe światło zapewnia równomierny rozkład światła i nieoślepiające oświetlenie. Dzięki stopniowi ochrony IP 44 lampa jest bryzgoszczelna. Dzięki zintegrowanemu czujnikowi ruchu włącza się automatycznie, gdy tylko ktoś się zbliży. Czujnik zmierzchu włącza światło, gdy jest ciemno. Czułość czujnika zmierzchu i czas świecenia można regulować.
- Odporne na wodę morską światło do użytku w pobliżu wybrzeża
- Automatyczne przełączanie dzięki zintegrowanemu czujnikowi ruchu
- Czujnik zmierzchu automatycznie włącza światło, gdy robi się ciemno
- Do atrakcyjnych akcentów świetlnych na ścianach zewnętrznych
Dane techniczne
| Długość (mm): | 110 |
| Odległość od ściany (mm): | 125 |
| Wysokość (mm): | 315 |
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 8,5 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 460 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Dane czujnika ruchu: | Kąt wykrywania: 120° | Zasięg: do 8 m. |
| Dane czujnika zmierzchu: | Czułość progowa jasności: 10 lx |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | TYP czujnika : ruchu i zmierzchu |
| Wykonanie: | Ustawienie czasu świecenia: 55 s - 8 min |
| Wykonanie: | Odporny na wodę morską |
| Wykonanie: | Żywotność diod LED : 30 000 h |
| Wykonanie: | Zalecana wysokość montażu: 1,5 - 2 m. |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
