Puck czarny mat | biały Ø 30cm LED Dim. 13W 3000K IP44 Łazienkowa lampa wisząca
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Łazienkowa lampa wisząca Puck czarny mat | biały Ø 30cm LED Dim. 13W 3000K IP44
Lampa wisząca łazienkowa Puck to nowoczesne oświetlenie odpowiednie do łazienki. Czarna metalowa oprawa zamocowana jest do zawieszenia o regulowanej wysokości, które doskonale kontrastuje z opalowym wnętrzem, nadając każdej łazience subtelny wygląd. Diody LED zużywają do 75% mniej energii i działają do 20 razy dłużej niż tradycyjne żarówki. Ten produkt ma stopień ochrony IP44, co oznacza, że jest w pełni odporny na zachlapania i nadaje się do użytku w łazience.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 300 |
| Wysokość (mm): | 1500 |
| Kolor korpusu: | Czarny mat |
| Kolor klosza: | Biały | Opal |
| Materiał korpusu: | Stal |
| Materiał klosza: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 13 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 620 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Lampa ściemnialna DIM - możliwość podłączenia do ściemniacza zewnętrznego |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
