Portia Srebrny | Biały | Brąz LED 40W 4000K Lampa sufitowa Rabalux 3319
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa sufitowa Portia Srebrny | Biały | Brąz LED 40W 4000K
Reprezentująca styl minimalistyczny lampa sufitowa Portia dostępna w sklepie internetowym z oświetleniem lampynox.pl, jest polecana tym, którzy szukają niezwykłego, eleganckiego rozwiązania do oświetlenia swojego nowoczesnego salonu, sypialni lub gabinetu. Ten duży okrągły model wykonany jest z metalu i tworzywa sztucznego w połączeniu kolorystycznym bieli, brązu i srebra. Cechą szczególną tej pięknej oprawy są okrągłe elementy różnej wielkości przylegające do siebie na środku lampy. Lampa Portia ma wbudowane źródło światła LED o mocy 40W, strumieniu świetlnym 1780 lumenów i żywotności 20 000 godzin. Temperatura barwowa żarówki klasy energetycznej B wynosi 4000K, dzięki czemu emituje ona naturalne białe światło, nadając pomieszczeniu czysty, nowoczesny efekt. Średnica lampy sufitowej Portia wynosi 500mm, a jej odległość od sufitu to 95mm. Na ten wyjątkowy, stylowy model udzielamy 5-letniej gwarancji.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 500 |
| Wysokość (mm): | 95 |
| Kolor korpusu: | Srebrny |
| Kolor klosza: | Biały | Brązowy |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 40 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 1780 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
