Polo antracyt LED 15W 3000K IP54 Kinkiet zewnętrzny
Cena regularna:
186,00 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny Polo antracyt LED 15W 3000K IP54
Odrobina nowoczesnej prostoty i czarujące światło do ogrodu lub na patio. Lampa ścienna POLO dostępna w sklepie internetowym z oświetleniem lampynox.pl i słupek z aluminium kierują światło w dół o jasnym snopie ciepłego, białego światła LED w temperaturze barwowej 3000K. Dzięki temu idealnie nadaje się do oświetlania przestrzeni na zewnątrz. Kinkiet zewnętrzny Polo występuje również jako model z czujnikiem ruchu i zmierzchu.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 180 |
| Odległość od ściany (mm): | 162 |
| Wysokość (mm): | 164 |
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Kolor klosza: | Biały Opal |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 15 W |
| Rodzaj gwintu: | LED SMD zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 1100 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
