Picture light brąz szer. 29,5cm. 2x28W 2700K 2xG9 Kinkiet nad obraz
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet nad obraz Picture light brąz szer. 29,5cm. 2x28W 2700K 2xG9
Dane techniczne
| Długość (mm): | 295 |
| Odległość od ściany (mm): | 180 |
| Kolor: | Brązowy |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 2 x 28W |
| Rodzaj gwintu: | 2 x G9 |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 2700 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 370 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
