Panel LED czarny natynkowy 120x30cm. 50W 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Panel LED czarny natynkowy 120x30cm. 50W 4000K
Dane techniczne
| Długość (mm): | 1200 |
| Szerokość (mm): | 300 |
| Wysokość (mm): | 38 |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Źródło światła: | LED zintegrowany |
| Moc źródła: | 50 W |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Dzienna |
| Strumień światła (Lumeny): | 4500 |
| Kąt świecenia: | 120 ° |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra > 80 |
| Czas nagrzania lampy do 60% lm: | 0,5 s |
| Temperatura otoczenia: | -10° do 30° |
| Trwałość: | 20 000 h |
| Klasa Energetyczna | E |
| Wykonanie: | Montaż natynkowy |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 2 Lata |
| Uwaga: | Akcesoria do montażu w płytach G-K, natynkowego oraz zwieszanego dostępne są w dziale: Akcesoria | Akcesoria Do Paneli LED |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
